Pomůžeme Vám realizovat Váš investiční záměr. Vypracujeme Vám kompletní projekt a zrealizujeme výstavbu, zapojení a zprovoznění elektrárny. Při realizaci používáme kvalitní prověřené materiály se zárukou až 30 let. Samozřejmostí je i kompletní zabezpečení celé pozemní elektrárny podle našich vysokých bezpečnostních standardů.

Při stavbě polních elektráren navrhneme vysoce individuální řešení dle potřeb investorů.

Výrobní cena elektrické energie z fotovoltaické elektrárny zůstává stabilní po celou dobu životnosti tj. minimálně 20-30 let (při spávné údržbě může životnost elektrárny tuto dobu dále převýšit, pozn.)

Výrobní cena vaší elektřiny je nízká neboť jediným palivem ve vaší elektrárně je energie slunečního záření, ta je zdarma pro všechny. Ostatní provozní náklady fotovoltaické elektrárny – pravidelné revize, údržba - jsou ve srovnání s investičními náklady na instalaci fotovoltaické elektrárny velmi nízké.

Provoz fotovoltaické elektrárny probíhá zcela automaticky, po oživení a správném nastavení již jako majitel jen využíváte všech benefitů vlastního energetického zdroje.

Chci navrhnout řešení

Reference pozemní elektrárny

14.03.2023
Pozemní elektrárna Horní Dunajovice
14.03.2023
Pozemní fotovoltaická elektrárna FVE Vír II
14.03.2023
Pozemní fotovoltaická elektrárna Vír II.
14.03.2023
Pozemní elektrárna Žlíbek
Chci navrhnout řešení
1000 zbývajících znaků